The Sims 2 Pasaule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Sims 2 Pasaule

Sims2 forums - vieta kur atpūsties, pavadīt brīvo laiku un parunāt par spēli Sims2
 
SatursPortalMeklētLatest imagesIeietReģistrēties

 

 Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā.

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
UrbanBoy
Ma-mani pie-piekrāpa...
Ma-mani pie-piekrāpa...
UrbanBoy


Male
Number of posts : 32
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga, Imanta.
Registration date : 20.08.08

Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā. Empty
PostTēma: Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā.   Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā. Icon_minitimePiektdiena Augusts 22, 2008 10:31 pm

Vienreiz man atgadījās tā, ka ļoti gribējās dvīnīšus simsā, un es uzspiedu kodu forcetwins. Saspaidīju šo kodu kādas divdesmit reizes visās iespējamās vietās (woohoo laikā, pēc woohoo, pie vemšanas, pirmā vēdera, otrā u.t.t.) un beigās man piedzima simienei dvīņi, tikai bija vēl viena neliela problēma. 0 Pēc tam man vēl kādās 10 ģimenēs visu laiku dzima dvīņi. :roll: Masveida dvīņu sērga bija. 0

Vēlviens atgadījums. Vienreiz es uzcēlu tādu lielu baseinu ar tramplīnu un kāpnītēm. Es biju saspiedis daudz un dažādus kodus un tad liku simsam izpēldēties lecot pa tramplīnu, taču kad sims ieleca ūdenī viņš momentāli pazuda. Vienkārši pazuda un viss. 0 Bija tā kā miris, bet nāve neatnāca! Dīvaini gan! :scratch:
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Es esmu sasniedzis visu labāko...
Admin


Number of posts : 420
Registration date : 30.06.08

Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā. Empty
PostTēma: Re: Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā.   Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā. Icon_minitimeSestdiena Augusts 23, 2008 9:58 am

Ieskaitita bruna ar izcili!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sims2.latvianforum.net
 
Brūnā krāsa UrbanBoy izpildijumā.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
The Sims 2 Pasaule :: Mūsu Rudens krāšņākā lapa! :: UrbanBoy-
Pāriet uz: